Minimální hodnota nákupu je 900 Kč (6 lahví). Při nákupu nad 1500 Kč získáváte dopravu zdarma.

PODZIMNÍ SOUTĚŽ O ŘÍZENOU DEGUSTACI VE SKLÍPKU

Objednejte karton 6 láhví vína a zapojte se tak do soutěže v hodnotě 30 000 Kč o celovečerní řízenou degustaci pro 18 osob včetně ubytování a pohoštění v historickém sklípku BMV Vinařství Kadlec. V podzimní soutěži je celkem 5 hodnotých cen. Soutěž bude probíhat od podzimní rovnodennosti 23. září a končit zimním slunovratem 21. prosince 2022. Losování z vyřízených objednávek proběhne 23. prosince 2022. Výhry bude možné uplatnit leden - březen 2023.  

Podmínky soutěže:  Kolik kartonů vína v podzimním období objednáte, tak tolik možností (hlasů) vE Slosování máte!

soutez-sklipek-degustace

1.cena

Degustace v historickém rodinném sklípku BMV Vinařství Kadlec v hodnotě 13 000 Kč pro 8 osob včetně ubytování s neomezenou konzumací vín a celovečerního pohoštění domácích zabíjačkových specialit a lokálních dobrot + láhev vína sebou dle vlastního výběru. 

2.cena 

Degustace v historickém rodinném sklípku BMV Vinařství Kadlec v hodnotě 10 000 Kč pro 6 osob včetně ubytování s neomezenou konzumací vín a celovečerního pohoštění domácích zabíjačkových specialit a lokálních dobrot + láhev vína sebou dle vlastního výběru. 

3.cena

Degustace v historickém rodinném sklípku BMV Vinařství Kadlec v hodnotě 7 000 Kč pro 4 osoby včetně ubytování s neomezenou konzumací vín a celovečerního pohoštění domácích zabíjačkových specialit a lokálních dobrot + láhev vína sebou dle vlastního výběru. 

4.cena

Sleva 20% na celý náš sortiment vín dle vlastního výběru v roce 2023. Nevztahuje se na sortiment v akci. 

5.cena

Zdarma karton 6 láhví našeho vína dle vlastního výběru.

 

sklipek-bmvvinarstvi

vinny sklipek bmv vinarstvi kadlec