Garance doručení do Vánoc u přijatých objednávek do 17.12.2023. Objednávky přijaté v pracovní dny do 18:00 budou vyřízeny a předány dopravci Messenger následující pracovní den s doručením zákazníkovi do 24 hodin.

Litoměřické vinobraní 2023

Srdečně vás zveme na ochutnávku našeho burčáku na tradiční litoměřickém vinobraní, které se uskuteční v sobotu 16. září od 10 hodin. Jedná se o jednu z největších a nejoblíbenějších akcí v Litoměřicích. Slavnost sklizně vinné révy je spojena s kulturním programem, hudebními vystoupeními, degustacemi vína, burčáku a dalších pochutin. Kulturní program bude probíhat opět na několika scénách - Mírové náměstí, historická scéna, divadelní nádvoří, hradní nádvoří, nádvoří kina, Tržnice Felixe Holzmanna, Dominikánské náměstí, klub Baronka a Kostelní náměstí.

Tradiční litoměřické vinobraní vám nabídne doprovodný program na několika scénách napříč historickým jádrem města, bohatou nabídku výborného vína, burčáku a řemeslných stánků.  

Termín:
16. 9. 2023
Město:
Litoměřice
Místo:
Historické centrum města
 
 
Stories-bmvvinarstvi
 
 

Litoměřické vinobraní slibuje nezapomenutený zážitek pro celou rodinu.

MÍROVÉ NÁMĚSTÍ – hlavní stage
Celým dnem vás provede Sonia Edde
10:00 Reprodukovaná hudba
11:00 Cimbálová muzika Milana Broučka
14:00 SLZA
15:00 Královská AUDIENCE 1
16:00 Adele Kristy Live Band
18:00 Milan Peroutka & kapela Perutě
19:00 Vyhlášení soutěže „O nejchutnější burčák"
20:00 TUBLATANKA
22:00 No Headache
23:00 Konec programu

Historická scéna
10:00 Zahájení a malý historický průvod okolo rynku
10:30 Na vinobraní je veselo – pouliční představeníčko
11:00 Šermíři rváči a duelanti
11:30 Ve jménu svaté Barbory
13:00 Kejklíři a žongléři na rynku
13:30 Žoldnéři a městská stráž litoměřická – interaktivní program v táboře
14:30 Šikování průvodu u hradu
15:00 Průvod městem – příjezd krále
15:30 Život mezi hradbami – interaktivní program v táboře
16:30 Komedianti ve městě
18:00 Zemská hotovost .... aneb na hradby
18:30 Žoldnéři a městská stráž litoměřická – interaktivní program v táboře
19:30 Kdo jest se fechtovati neučil ... šermířské představení
21:00 Závěrečný malý průvod okolo rynku a ballabilé šermu tance a kejklířů

Divadelní nádvoří
Celým dnem vás provede Tereza Rozmarová
10:00 Štěpánčino divadlo – O koblížkovi na cestách
11:00 Bobík a kamarádi na výletě
12:00 Vystoupení pěveckých sborů – Barvičky, Modrásci, Puellae cantantes
13:30 DMC revolution – taneční show
13:45 Cvičení se Čtyřkou – Markéta Bauerová
14:15 Sváťovo dividlo – O perníkové chaloupce
15:00 Příjezd krále na Mírové náměstí
15:20 KRÁLOVSKÁ AUDIENCE 2
15:30 Bobík a kamarádi na výletě
17:00 Team Revival
19:00 Voice
22:00 Konec programu
Tržnice F. Holzmanna
10:55 Bedňáci
11:55 Tom77
13:00 PULSE jazz quartet
14:05 Pískej konec
15:30 KRÁLOVSKÁ AUDIENCE 3
15:55 Louty
17:05 Definitivní Ententýk
18:40 Volant
19:30 Konec programu

Nádvoří kina
Celým dnem vás provede Barbora Soukupová
11:00 Reprodukovaná hudba
13:00 Od plotny skok
15:00 Rosťa Pechoušek band
15:40 KRÁLOVSKÁ AUDIENCE 4
17:00 Pavel Houfek a Kateřina Rousová
19:00 No Name LT
21:00 Reprodukovaná hudba
22:00 Konec programu

"TRHÁKY ROKU ZA BEZKONKURENČNÍ CENU 90 Kč“ – promítání čtyř filmů
12:00 SUPER MARIO BROS VE FILMU
14:15 MISSION: IMPOSSIBLE ODPLATA
17:15 BARBIE
19:15 NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY

Hradní nádvoří
10:00 Blok vystoupení žáků Základní umělecké školy Litoměřice
14:00 Kapela BRAN
15:50 KRÁLOVSKÁ AUDIENCE 5
16:30 Harmonikář Jindra Kelíšek
19:00 4TETy
21:30 Konec programu

Dominikánské náměstí
14:00 ExSound (Vocal mix)
15:00 Mixmaster Shira (Ibiza 7:15)
16:30 Lobo (Radio B)
18:00 Pan Tau (Quickie house)
19:15 Motive (Funkadelic house)
20:45 Paskvill (Explosive crew)
22:00 Konec programu

Klub Baronka
20:00 The Gangnails
21:10 Tydle Vidle
22:20 Fatal Punishment

 

Zpět do obchodu