Garance doručení do Velikonoc u přijatých objednávek do 27.03.2024! Objednávky přijaté v pracovní dny do 18:00 budou vyřízeny a předány dopravci Messenger následující pracovní den s doručením zákazníkovi do 24 hodin.

Doprava a platba

ZPŮSOBY PLATBY

1) Dobírka

Nejběžněji používaná platební metoda. Doručovateli uhradíte částku, která je uvedená ve vaší objednávce, a to v okamžiku doručení a převzetí zboží.

Dobírka je zpoplatněna částkou 29 Kč.

 

2) Převodem na účet

Bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č.ú.: 5623831399/0800 (Česká spořitelna).

Po připsaní částky na učet prodávajícího bude zboží okamžitě odesláno prostřednictvím dopravce MESSENGER nebo Zásilkovna.

DODACÍ A DOPRAVNÍ PODMÍNKY

Při nákupu nad 1500 Kč s DPH získáváte DOPRAVU ZDARMA.

 

Česká republika:

1, K objednávce prostřednictvím dopravce MESSENGER účtujeme dopravné 170 Kč + dobírka 29 Kč, které činí celkem 199 Kč.

2, K objednávce prostřednictvím dopravce Zásilkovna | Doručení na adresu účtujeme dopravné 120 Kč + dobírka 29 Kč, které činí celkem 149 Kč.

3, K objednávce prostřednictvím dopravce Zásilkovna | Z pointy (výdejní místa) účtujeme dopravné 110 Kč + dobírka 29 Kč, které činí celkem 139 Kč.

4, K objednávce prostřednictvím dopravce MESSENGER účtujeme poštovné 170 Kč + platba převodem na účet 0 Kč, které činí celkem 170 Kč.  

5, K objednávce prostřednictvím dopravce Zásilkovna | Doručení na adresu účtujeme dopravné 120 Kč + dobírka 0 Kč, které činí celkem 120 Kč.

6, K objednávce prostřednictvím dopravce Zásilkovna | Z pointy (výdejní místa) účtujeme dopravné 110 Kč + dobírka 0 Kč, které činí celkem 110 Kč.

 

Expedice zboží:

Objednávky přijaté v pracovní dny do 18:00 budou vyřízeny a předány dopravci Messenger následující pracovní den s doručením zákazníkovi do 24 hodin.

Pokud zboží není skladem, budeme Vás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Termín expedice ZBOŽÍ se vztahuje I na DEN Přijaté platby při platbě převodem na účet.

MESSENGER – expresní doručení na adresu

Dopravce vám doručí vaši zásilku již následující pracovní den. Komfortní doprava do 24 hodin. Bude vás také informovat prostřednictvím SMS nebo emailem o převzetí a doručování zásilky. V den předání zásilky MESSENGERU jste také z naší strany informováni emailem.

Odkaz pro sledování vaší zásilky naleznete zde: On-line sledování balíku MESSENGER

 

Zásilkovna.cz

Zásilkovna je česká přepravní společnost, poskytující komplexní logistické služby pro internetové obchody.

Domů. Do kanceláře. Náš řidič vám osobně doručí zásilku až do rukou, a to na jakoukoliv adresu v Česku. Doručení na adresu máme čistě v naší režii, a proto sami ručíme za kvalitu a rychlost. Přivítejte ve dveřích řidiče v červeném s logem Zásilkovna. Jezdíme i k vám domů!
 
Prohlédněte si všechna výdejní a podací místa Zásilkovna Česká republika. Hledáte: Zásilkovna Praha,Středočeský kraj,Jihočeský kraj,Plzeňský kraj,Karlovarský kraj,Ústecký kraj,Liberecký kraj,Královéhradecký kraj,Pardubický kraj,Kraj Vysočina,Jihomoravský kraj,Olomoucký kraj,Moravskoslezský kraj nebo Zlínský kraj ? Zvolte, co vám nejvíce vyhovuje, ať už se jedná o Z-BOX či kamennou pobočku.
Z-BOX je samoobslužné výdejní a podací místo Zásilkovny, díky kterému už nikdy nemusíte být jako na trní a čekat, až vám zavolá kurýr. Zásilku si vyzvednete prostřednictvím mobilní aplikace Zásilkovna, když zrovna máte čas, a cena doručení je stejná jako na naše kamenná výdejní místa.

 

 
Obchodní podmínky aktualizované a platné dne 27.11.2023.

Zpět do obchodu