Minimální hodnota nákupu je 900 Kč (6 lahví). Při nákupu nad 1500 Kč získáváte dopravu zdarma.

Degustace

Řízená degustace našich vín s posezením v 200 let starém sklípku po našich pra předcích vám zaručí nevšední zážitek. Degustace včetně bohatého občerstvení, které se skládá z variace sýrů, domácích uzenin a zabíjačkových specialit, ale i teplé večeře dle receptů našich babiček.

Můžete si vybrat ze spousty námi předpřipravených balíčků a nebo možnost individuálního posezení šité přímo vám na míru aneb fantazii se u nás  meze nekladou. Kapacita našeho sklípku je 20 osob. Otevřeno máme dle domluvy celoročně. Nabízíme možnost ubytování a to až do dvaceti osob, tak nás neváhejte kontaktovat.

Věřte mi, že za ty roky sklepem prošlo tisíce osob. Přes oslavy narozenin, svateb, degustací a nebo jen tak příjemné odpočinkové posezení s vínem. Součástí každé degustace je výklad o historii Vrbice a našem BMV vinařství. Ale i kořenech našich předků. Náš sklípek se nachází ve druhém patře unikátní sklepní lokality "Stráž". Unikátní proto, že se jsou zde sklepy vykutány v pískovcové skále 7 pater nad sebou.

Tak neváhejte a přijeďte. Stačí si sebou vzít dobrou náladu a o zbytek už se postaráme. Věřte mi, že si sebou odvezete nezapomenutelný zážitek, který jinde na světě neuvidíte a také nezažijete.

Vaše zážitky začínají již od 300 Kč na osobu. Termíny na letošní rok se už  plní, tak buďte rychlejší než ostatní.

 

Degustace vín Ano, na objednávku
Občerstvení Dle dohody
Parkování 5 míst přímo u sklípku
Živá hudba Ano, na objednávku
Zábavný program Ano, na objednávku
Kapacita míst k posezení 20 osob

 

 A nezapomeňte!

 „Pít víno, které vám nechutná, je jako žít život, který nechcete“

 Váš vinař a hostitel Robin Kadlec

 

sklipek-bmvvinarstvi

   

Kontaktní formulář:

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

Kudy do sklípku: